KUR IEGĀDĀTIES?

u/v Stockmann, 13. janvāra ielā 8, Rīgā

MANILLA, Tērbatas ielā 55, Rīgā

RIIJA, Tērbatas ielā 6/8, Rīgā

Latvian Gift Shop, Kalēju ielā 9/11, Rīgā

Goldingen room, Baznīcas iela2-2, Kuldīga

Mākslinieku Rezidence, Pils iela 2, Kuldīga

Latvijas Nacionālā bibliotēka, Mūkusalas iela 3, Rīga

Les Petites, Tallinn, Telliskivi 60a

Locals, Vilnius, Konstitucijos street 7a

Illimite, Slovakia

Book Therapy, Czech Republick, Prague, Rimska 35

PLŪKT – TOP3 JAUNUZŅĒMUMS EIROPĀ 2018

2018. gada 25. – 27. jūnijā Rīgā norisinājās JA Enterprise Europe Challenge 2018 (http://eec.jaeurope.org). SIA PLŪKT 16 valstu konkurencē pārstāvēja Latviju. Tehnoloģiju, komunikāciju un IT produktu un pakalpojumu konkurencē tika pierādīts, ka arī tik tradicionālā nozarē kā tējas pārstrāde ir iespējamas inovācijas, mūsdienīga pieeja un potenciāls.

 

Konkursā PLŪKT ieguva godalgoto 2.vietu (1st Runner Up), saņemot atzinumu, kā viens no labākajiem jaunuzņēmumiem Eiropā. Žūrijas sastāvā Hitachi Europe, Avanade, VISA, Accenture, 24iMedia, Air Liquid, Swedbank Group, LR Ekonomikas Ministrijas, JA Alumni pārstāvji, investori un biznesa eņģeļi. Konkursā tika uzsvērts, ka PLŪKT ir skandināviska pieeja gan stratēģijā, gan biznesa vadībā, gan dizainā un zīmola izstrādē.

PĻAVAS RECENZENTI

PLŪKT pamatā ir zinātkāre, vēlme mācīties un iepazīstināt ar augu tējām arī citus modernā, baudāmā un patiesi izsmalcinātā veidā. Sevi saucam par PĻAVAS RECENZENTIEM - tiem, kuri meklē un pēta augus, to unikalitātes, lai Tu zinātu, kā tie spēj pārsteigt gan garšā, gan izskatā un īpašībās.

Šis ir mūsu herbārijs un iedvesmas avots. Tas satur vairāk kā 50 dažādus Latvijā sastopamus augus. Mūsu pļavās Madonas pusē atrodami 1310 ārstniecības augi. Ikdienā vācam aptuveni 70 no tiem, taču lūkojamies izzināt arvien jaunus.

KĀ TOP PLŪKT TĒJAS?

Rokām plūkt tējas ir viens no skaistākajiem un harmoniskākajiem darbiem. Brist ziedošā pļavā vai saules stariem caurspīdētā mežā - ik viens PLŪKT komandas dalībnieks rod prieku procesā.

Lai nodrošinātu PLŪKT tējas tik košas, krāsainas un koncentrētas, tiek ievērots īpašs sagatavošanas process. 

PLŪKT - GADA LABĀKAIS STARTUP UZŅĒMUMS LATVIJĀ 2018

11.maijā svinīgā ceremonijā SIA PLŪKT tika atzīts par 2018. gada labāko Startup uzņēmumu Latvijā Junior Achievement Latvia organizētā konkursā. Jau 25.-27. jūnijā pārstāvēsim Latviju Eiropas finālā, kurā par titulu sacentīsimies ar vēl 16 citām jauno uzņēmēju komandām. 

Konkursa ietvaros tika veikti sekojoši uzdevumi - sagatavots Pitch Deck veidolā, kas perfekti paskaidro PLŪKT darbību, mērķus, žūrijai patstāvīgi iepazīstoties ar sagatavoto informāciju. Turpinājumā Jūrmalas kultūras centrā tika sniegta publiska prezentācija, kas sniedza pirmo iespaidu par uzņēmumu plašākai auditorijai. Noslēgumā aiz slēgtām durvīm sniedzām "Lifta runu", pēc kuras sekoja paplašināta intervija ar žūrijas locekļiem. Mēs parūpējāmies par to, lai žūrija procesa laikā varētu mierpilni baudīt PLŪKT augu tējas.

Žūrijas sastāvā bija Draugiem Group, Printful un Biedrība "Zivis" pārstāvji.

INFORMATION

SIA PLŪKT

VAT LV45403048688

Address: Saulessēta, Prauliena, Madonas novads, Latvija, EU, LV4825

Mobile: +371 26459897

WORKING HOURS
*please contact us before visit
CONTACTS

info@plukttea.com

 

PARTNERSHIPS

mara@plukttea.com

MANUFACTURING

liga@plukttea.com

WRITE US!
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

SIA "Plūkt" ir noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projekta Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators” ietvaros.

Limited Liability Company "Plūkt" has signed an agreement with Latvian Investment and Development Agency (LIAA) on Incubation support within the framework of the ERDF Project No. 3.1.1.6/16/I/001 “Regional Business Incubators and Creative Industries Incubator”.

"Inovatīvas tehnoloģijas ieviešana augstas pievienotās vērtības lauksaimniecības produktu izstrādē  - fasēšanas un žāvēšanas iekārtu iegāde tēju ražošanai"
Nr.18-05-AL23-A019.2106-000008
SIA Plūkt ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” īsteno līdzfinansēto projektu Nr.18-05-AL23-A019.2106-000008.

© 2020 by SIA PLŪKT